SILVER & METAL / Silver / Boxes 13095010
nr 1309 5010
BOXES
3 pcs, silver, 1800/-1900-tal. Length: 5, 5-8 cm. Weight: 210 g,
3 st, silver, 1800/-1900-tal. Längd: 5,5-8 cm. Vikt: 210 g
1000
SEK 800
Monday February 24 2020
at 20:17:43
600 kr
700 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver